Пълна програма на Световното първенство по футбол 2018

Пълна програма на Световното първенство по футбол 2018

14 ЮНИ 2018

14 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА A
стадион Лужники
Москва
Russia
Русия
Saudi Arabia
Саудитска Арабия

15 ЮНИ 2018

15 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА A
стадион Екатеринбург Арена
Екатеринбург
Egypt
Египет
Uruguay
Уругвай
15 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА B
стадион Санкт Петербург
Санкт Петербург
Morocco
Мароко
IR Iran
Иран
15 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА B
стадион Фищ
Сочи
Portugal
Португалия
Spain
Испания

16 ЮНИ 2018

16 ЮНИ 2018 – 13:00 
ГРУПА C
стадион Казан арена
Казан
France
Франция
Australia
Австралия
16 ЮНИ 2018 – 16:00 
ГРУПА D
стадион Спартак
Москва
Argentina
Аржентина
Iceland
Исландия
16 ЮНИ 2018 – 19:00 
ГРУПА C
стадион Мордовия арена
Саранск
Peru
Перу
Denmark
Дания
16 ЮНИ 2018 – 22:00 
ГРУПА D
стадион Калининград
Калининград
Croatia
Хърватия
Nigeria
Нигерия

17 ЮНИ 2018

17 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА E
стадион Самара арена
Самара
Costa Rica
Коста Рика
Serbia
Сърбия
17 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА F
стадион Лужники
Москва
Germany
Германия
Mexico
Мексико
17 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА E
стадион Ростов арена
Ростов
Brazil
Бразилия
Switzerland
Швейцария

18 ЮНИ 2018

18 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА F
стадион Нижни Новгород
Нижни Новгород
Sweden
Швеция
Korea Republic
Южна Корея
18 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА G
стадион Фищ
Сочи
Belgium
Белгия
Panama
Панама
18 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА G
стадион Волгоград
Волгоград
Tunisia
Тунис
England
Англия

19 ЮНИ 2018

19 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА H
стадион Мордовия арена
Саранск
Colombia
Колумбия
Japan
Япония
19 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА H
стадион Спартак
Москва
Poland
Полша
Senegal
Сенегал
19 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА A
стадион Санкт Петербург
Санкт Петербург
Russia
Русия
Egypt
Египет

20 ЮНИ 2018

20 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА B
стадион Лужники
Москва
Portugal
Португалия
Morocco
Мароко
20 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА A
стадион Ростов арена
Ростов
Uruguay
Уругвай
Saudi Arabia
Саудитска Арабия
20 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА B
Казан арена
Казан
IR Iran
Иран
Spain
Испания

21 ЮНИ 2018

21 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА C
стадион Самара арена
Самара
Denmark
Дания
Australia
Австралия
21 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА C
стадион Екатеринбург Арена
Екатеринбург
France
Франция
Peru
Перу
21 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА D
стадион Нижни Новгород
Нижни Новгород
Argentina
Аржентина
Croatia
Хърватия

22 ЮНИ 2018

22 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА E
стадион Санкт Петербург
Санкт Петербург
Brazil
Бразилия
Costa Rica
Коста Рика
22 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА D
стадион Волгоград
Волгоград
Nigeria
Нигерия
Iceland
Исландия
22 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА E
стадион Калининград
Калининград
Serbia
Сърбия
Switzerland
Швейцария

23 ЮНИ 2018

23 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА G
стадион Спартак
Москва
Belgium
Белгия
Tunisia
Тунис
23 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА F
стадион Ростов арена
Ростов
Korea Republic
Южна Корея
Mexico
Мексико
23 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА F
стадион Фищ
Сочи
Germany
Германия
Sweden
Швеция

24 ЮНИ 2018

24 ЮНИ 2018 – 15:00 
ГРУПА G
стадион Нижни Новгород
Нижни Новгород
England
Англия
Panama
Панама
24 ЮНИ 2018 – 18:00 
ГРУПА H
стадион Екатеринбург Арена
Екатеринбург
Japan
Япония
Senegal
Сенегал
24 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА H
стадион Казан арена
Казан
Poland
Полша
Colombia
Колумбия

25 ЮНИ 2018

25 ЮНИ 2018 – 17:00 
ГРУПА A
стадион Самара арена
Самара
Uruguay
Уругвай
Russia
Русия
25 ЮНИ 2018 – 17:00 
ГРУПА A
стадион Волгоград
Волгоград
Saudi Arabia
Саудитска Арабия
Egypt
Египет
25 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА B
стадион Мордовия арена
Саранск
IR Iran
Иран
Portugal
Португалия
25 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА B
стадион Калининград
Калининград
Spain
Испания
Morocco
Мароко

26 ЮНИ 2018

26 ЮНИ 2018 – 17:00 
ГРУПА C
стадион Лужники
Москва
Denmark
Дания
France
Франция
26 ЮНИ 2018 – 17:00 
ГРУПА C
стадион Фищ
Сочи
Australia
Австралия
Peru
Перу
26 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА D
стадион Санкт Петербург
Санкт Петербург
Nigeria
Нигерия
Argentina
Аржентина
26 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА D
стадион Ростов арена
Ростов
Iceland
Исландия
Croatia
Хърватия

27 ЮНИ 2018

27 ЮНИ 2018 – 17:00 
ГРУПА F
стадион Екатеринбург Арена
Екатеринбург
Mexico
Мексико
Sweden
Швеция
27 ЮНИ 2018 – 17:00 
ГРУПА F
стадион Казан арена
Казан
Korea Republic
Южна Корея
Germany
Германия
27 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА E
стадион Спартак
Москва
Serbia
Сърбия
Brazil
Бразилия
27 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА E
стадион Нижни Новгород
Нижни Новгород
Switzerland
Швейцария
Costa Rica
Коста Рика

28 ЮНИ 2018

28 ЮНИ 2018 – 17:00 
ГРУПА H
стадион Волгоград
Волгоград
Japan
Япония
Poland
Полша
28 ЮНИ 2018 – 17:00 
ГРУПА H
стадион Самара арена
Самара
Senegal
Сенегал
Colombia
Колумбия
28 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА G
стадион Мордовия арена
Саранск
Panama
Панама
Tunisia
Тунис
28 ЮНИ 2018 – 21:00 
ГРУПА G
стадион Калининград
Калининград
England
Англия
Belgium
Белгия

Елиминационна Фаза

Осмина финалиЧетвърт финалиПолуфиналФиналПолуфиналЧетвърт финалиОсмина финали

мач 49

30 юни 21:00 часа

1А vs 2B

мач 57

30 юни 17:00 часа

W49 vs W50

мач 61

10 юли 21:00 часа

W57 vs W58

Финал

15 юли 18:00 часа

W61 vs W62

мач 62

11 юли 21:00 часа

W59 vs W60

мач 59

7 юли 21:00 часа

W51 vs W52

мач 51

1 юли 17:00 часа

1B vs 2A

мач 50

30 юни 17:00 часа

1C vs 2D 

мач 52

1 юли 21:00 часа

1D vs 2C

мач 53

2 юли 17:00 часа

1E vs 2F

мач 58

6 юли 21:00 часа

W53 vs W54

мач 60

7 юли 17:00 часа

W55 vs W56

мач 55

3 юли 17:00 часа

1F vs 2E

мач 54

2 юли 21:00 часа

1G vs 2H

мач за трето място

15 юли 17:00 часа

L62 vs L61

мач 56

3 юли 21:00 часа

1H vs 2G

Осмина финали

30 юни 2018 – 16:00 
Осмина финал
стадион Казан арена
Казан
[1C][2D]
30 юни 2018 – 21:00 
Осмина финал
стадион Фищ
Сочи
[1A][2B]
01 юли 2018 – 17:00 
Осмина финал
стадион Лужники
Москва
[1B][2A]
01 юли 2018 – 21:00 
Осмина финал
стадион Нижни Новгород
Нижни Новгород
[1D][2C]
02 юли 2018 – 17:00 
Осмина финал
стадион Самара арена
Самара
[1E][2F]
02 юли 2018 – 21:00 
Осмина финал
стадион Ростов арена
Ростов
[1G][2H]
03 юли 2018 – 17:00 
Осмина финал
стадион Санкт Петербург
Санкт Петербург
[1F][2E]
03 юли 2018 – 21:00 
Осмина финал
стадион Спартак
Москва
[1H][2G]

Четвърт финали

06 юли 2018 – 17:00 
Четвърт финал
стадион Нижни Новгород
Нижни Новгород
[W49][W50]
06 юли 2018 – 21:00 
Четвърт финал
стадион Казан арена
Казан
[W53][W54]
07 юли 2018 – 17:00 
Четвърт финал
стадион Самара арена
Самара
[W55][W56]
07 юли 2018 – 21:00 
Четвърт финал
стадион Фищ
Сочи
[W51][W52]

Полуфинали

10 юли 2018 – 21:00 
Полуфинал
стадион Санкт Петербург
Санкт Петербург
[W57][W58]
11 юли 2018 – 21:00 
Полуфинал
стадион Лужники
Москва
[W59][W60]

Мач за третото място

14 юли 2018 – 17:00 
Мач за трето място
стадион Санкт Петербург
Санкт Петербург
[L61][L62]

Финал

15 юли 2018 – 18:00 
Финал
стадион Лужники
Москва
[W61][W62]

Източник: fifa.com